House of the Dragon ile Çıtayı Arşa Çıkartan HBO, Game of Thrones Dünyasına 4 Yeni Dizi Daha Ekliyor!

Game of Thrones, final sezonuyla birlikte her ne kadar hayal kırıklığına uğratsa da spin-off dizisi House of the Dragon bir nebze de olsa bizleri sevindirmişti. House of the Dragon, izleyici tarafından çok sevilince HBO, yeni Game of Thrones dizisi için yeşil ışık yaktı. Hem de bir değil tam dört tanesi için!

Hadi gelin, HBO’nun Game of Thrones dünyasında geçecek olan dört yeni dizisinin detaylarına hep birlikte bakalım…

Game of Thrones’un spin-off dizisi House of the Dragon, ilk sezonuyla birlikte heyecanı dorukta bırakan bir yapım olmuştu.

10 milyona yakın izlenen House of Dragon’ın 2. sezonunun ne zaman geleceği merak ediliyordu.

Şimdi gelelim esas meselemize… House of the Dragon, izleyici tarafından çok sevilince HBO, yeni Game of Thrones dizisi için yeşil ışık yaktı. Hem de bir değil tam dört tanesi için!

Bunlardan biri Sea Snake’in gençliğine odaklanacak olan bir yan dizi.

9 Voyages veya Sea Snake ismiyle yayınlanması planlanan dizinin, Sea Snake (Deniz Yılanı) olarak bilinen bir gemiye sahip olan Velaryon Hanesi’nin başı, Rhaenys Targaryen’in kocası olan Lord Corlys Velaryon‘u anlatması bekleniyor.

Bir diğeri ise 7 Krallık Şövalyesi kitabından uyarlanacak. Game of Thrones’un bir asır öncesinde geçecek ve Sör Uzun Duncan ile yaveri Yumurta’nın maceralarına odaklanacak.

Flea Bottom dizisinin ise, King’s Landing‘in en fakir bölgesini anlatması bekleniyor.

Böylece krallar, saraylarında sefa sürerken arka mahallelerde neler olduğunu da görebileceğiz.

10,000 Ships (10.000 Gemi) dizisi ise Rhoynar ile Dorne’a giden ve Lord Mors Martell ile evlenen Prenses Nymeria‘nın hikayesini bizlere anlatacak.

Siz yeni Game of Thrones dizileri hakkında ne düşünüyorsunuz peki? Buyrun yorumlara!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir